Holandsko: 100-ky mŕtvych vtákov padalo z oblohy

298 mŕtvych vtákov pozbierali pozdĺž cesty a v parku v Holandskom mestečku v čase, kedy bol naplánovaný test nových 5G antén. 5G antény by mali fungovať na nízkych výkonoch a neškodiť zdraviu, pokiaľ sa softvérovo nepustia na maximálny výkon. V tomto teste skúmali frekvenciu 7GHz, ktorá má absorbčnú vlnovú dĺžku veľkosti mozgu vtákov. 5G s vlnovou dĺžkou mm vĺn, ktoré práve začíname inštalovať v mestách a v satelitoch, budú mať rezonančnú dĺžku zhodnú s telom včiel a hmyzu. S novou technológiou 5G zničíme život hmyzu a včiel na Zemi, budeme konzumovať už len syntetické jedlo.

Čo dodať… Na stožiare si montujeme smerové 5G antény, ktorých výkon a smer je riadený softvérovo z korporácií, ktoré neovládajú naši občania. Najväčší špecialista na mobilné komunikácie v ČR/SR, profesor Vrba sa vyslovil, že nikto na našom území nerozumie celému protokolu 5G do hĺbky. 5G polarizácie a výkony antén sú na rozdiel od 4G ovládané diaľkovo a môžu byť riadené aj zo zahraničia, čo vytvára bezpečnostné riziko na našom území. Plný výkon možno diaľkovo zamerať na ktoréhokoľvek človeka alebo dav protestujúcich. Zbohom demokracia, welcome totalita. Nakoniec sa sami seba spýtajme zásadnú otázku:

5G bude služiť ľuďom alebo korporáciam?

4G slúži spoľahlivo a rýchlosť 4G+ sa už dnes vyrovná rýchlosti technológie 5G. Mnohé krajiny ako Švajčiarsko a Slovinsko zakázali technológiu 5G do doby, kým nebudú preskúmané všetky zdravotné účinky mm vĺn. Ak nebudú zavedené regulačné a kontrolné mechanizmy chrániace ľudí, 5G nespustia. U nás inštalácia prebieha v plnom rozsahu. Optický internet a 4G frekvencie do 1,8GHz sú riešením pre trvalo udržateľný rozvoj a pre znovuobnovme pestrého života na tejto planéte.

Po rozšírení 5G a 6G technológií čaká naše deti zombie život poslušných otrokov. Chceme to?

Related Posts