Návod ako prežiť nastávajúcu totalitu

Ak ste sa dostali až sem, ste na dobrej ceste prežiť nastávajúcu totalitu s ľahkosťou a s úsmevom.
Odporúčam nasledovné:

1. Z banky vyberte väčšiu časť úspor

1.5.2020 ste súhlasili s novými obchodnými podmienkami banky, ktorými banka môže zmraziť váš účet na základe nariadenia vlády, bez súdneho procesu. ( Napríklad, ak budete v skupine ohrozujúcej verejné zdravie ) Túto právnu úpravu posielali všetky banky EU. Vaše zarobené peniaze v banke už nepatria Vám ale štátu. Zariaďte sa podľa toho.

Odborníci odporúčajú držať 10-20% úspor vo fyzickom zlate. Odporúčame výhradne investičné zlato od obchodníkov s dlhoročnou činnosťou. Vyberte si taktiež dostatok hotovosti a uložte si ju bezpečne do nehorľavého trezora. Zmenky a fondy sa nebudú znárodňovať. Toto je tiež cesta.

2.Nekupujte nehnuteľnosti

Plán globálneho resetu hovorí, že osobné vlastníctvo zanikne. Je možné, že extrémisti, ktorí vyvolali umelú pandémiu, dokážu vyvolať aj ďalšiu “pandémiu znárodňovania” nehnuteľností. Ak sa im podarí vakcínami otráviť polovicu národa a vytvoriť nezamestnanosť vyše 50%, ak otrávia vodu i potraviny, k znárodňovaniu môže prísť. Organizovaný zločin má obsadené všetky mienkotvorné médiá a nebude problém vytvoriť medzi ľuďmi potrebu znárodnenia. Dobre si rozmyslite, či je pre vás investícia do ďalších bytov/domov výhodná. Naopak odporúčame investovať do rozšírenia vlastnej nehnuteľnosti. Ak by prišlo k znárodňovaniu, zostane vám majetok v ktorom máte zapísaný trvalý, či prechodný pobyt.

3. Transport

Bez očkovacieho pasu sa cez hranice zopár rokov nemusúte prepraviť. Verejná doprava a taxi môže byť bez covid pasu nedostupná. Neoficiálne sa vždy prepravíte. Vláda a média sú platené za to, aby šírili hoaxy ( nepravdivé poplašné správy ) preto ignorujte správy z televízie, riaďte sa výhradne osobnou skúsenosťou. Ak zakážu verejnú dopravu, nahradí ju súkromná. Pokiaľ bude existovať hotovosť, vždy sa prepravíte. Rakúska vláda zakotvila do ústavy zachovanie hotovosti. Je len na nás ľuďoch, či si hotovosť chceme ponechať alebo sa dobrovolne staneme otrokmi bánk.

4. Stretávajte sa, diskutujte, strach nechajte u suseda

Vaša moc nad vašim životom je ďaleko väčšia ako si myslíte. Ignorujte vládne nariadenia, ktoré vás môžu pripraviť o život. Riaďte sa vlastným rozumom. Vaše slovo NIE má obrovskú moc. Buďte optimista a s úsmevom vysvetľujte, že vládne nariadenia sú nezákonné a preto ich nemusíme dodržiavať. Konajte podľa svojho najlepšieho svedomia, nie podľa nariadení.

5.Prestaňte cestovať si  smartfónom a bez platobnej karty

Výplatu si po prijatí vyberte do hotovosti. Vždy budú obchody, čerpacie stanice, hotely, penzióny, kde sa dá platiť v hotovosti. Vždy sa dá ubytovať bez platobnej karty. Na telefóne si deaktivujte dáta a nastavte 2G. Facebook, iphone, google zaznamenáva každý váš pohyb, každú aktivitu, vytvára zoznam ľudí porušujúcich lockdown. Zoznam ľudí s ktorými sa osobne stretávate a koľko času s nimi strávite. Dokonca aj v leteckom móde smartfón sníma WiFi telefónov vo vašom okolí a po pripojení na internet, odošle do vládnej centrály diktátora zoznam osôb s ktorými ste sa stretli a koľko času ste s nimi strávili. Na základe toho sa vám generuje váš kádrový profil. V dnešnej dobe, vďaka smartfónom, vydierajú všetkých politikov sveta. Na každého majú kompromitujúce dôkazy a tak politici sú poslušní chlapci vykonávajúci to, čo od nich chce organizovaný zločin. Na príkaz z hora nechajú vraždiť aj vlastných spoluobčanov. Ak by sa vzopreli, ktokoľvek, kedykoľvek sa môže ocitnúť za mrežami. Google tracking (“NSA”) má na každého kompromitujúce dôkazy. Ak preferujete slobodu a nemáte záujem o generovanie vášho osobného kádrového profilu, používajte starý 2G tlačidlový telefón bez wifi, ktorý poskytuje len približnú lokalizáciu.

6. Zdravie nad zlato

Udržujte sa fit každý deň v prírode. Ak máte deti, športujte spoločne. WiFi a 4G používajte len v krajných prípadoch, oslabujú imunitu a poškodzujú mozog. Počítač si napojte na káblový internet. Rúšky a respirátory škodia zdraviu, nenoste ich dlhšie ako hodinu. Vírus ani nanoparazity beztak nezachytia. Ak deti musia v škole nosiť rúšky, vyberte ich zo školy. Pár rokov štúdia im chýbať nebude. Príde nová doba, kedy školy budú zbytočné. Jedinou hodnotou bude zdravie. Najlepšie, čo môžte pre budúcnosť vašich detí spraviť, je budovať im imunitu bez rúšky.

7. Zásoby tepla na dva roky

Ak máte rodinný dom, zvážte inštaláciu krbu, kachiel na drevo či pelety a malý solárny kolektor, ktorý udrží prevádzku peletového kotla. Zásoby jedla len toľko, aby sa nekazili. Potraviny výrazne nezablokujú. Plánovaný svetový ekonomický reset sa bude realizovať pomaly, nenápadne, pod zásterkou pandémie.

8.Zdroj necenzurovaných informácií

Pozerajte správy z necenzúrovaných webov. Neverte médiám, neverte mne, verte len sebe a vlastnému výskumu. Google a youtube sú pod tvrdou cenzúrov diktátora, ktorý riadi WHO. Na google nájdete len jednostranné informácie. Preto používajte neznáme vyhľadávače ako duckduckgo.com a iné.

Záver

Tieto opatrenia vám pomôžu odolať vládnej diktatúre. Od roku 2021 pôjde o život. Mnohí mi šete, že prvý krát v živote budete musieť neuposlúchnuť nariadenie svojho vedúceho, odmietnuť nariadenie vlády, že vám hrozí strata zamestnania. Chcem vás povzbudiť, aby ste vládny fašizmus vydržali. V programe plánovanej pandémie stojí: Násilné presadzovanie očkovania po dobu 3,5 roka. To sa dá prečkať.

Naša vláda podobne ako ostatné, plní príkazy globálneho organizovaného zločinu. História z roku 1919 z konca Španielskej chrípky sa môže zopakovať. Pred 100 rokmi ľudia, ktorí odmietali plniť nariadenia vlády a nenosili rúšky, nakoniec pomáhali pochovávať do masových hrobov tých, ktorí vzorne dodržiavali všetky vládne príkazy. Poučme sa z minulosti a zastavme plánovanú genocídu.

Veľa zdravia a odvahy! Jízda už začala 😉

 

www.geneticka-vakcina.com

Related Posts