Súd rozhodol: Presnosť PCR testov je menšia než 3%, vládny lockdown je nezákonný

judge

Skutočnosť, že PCR-testy netestujú nákazu ani infekčnosť, vedia už študenti 3. ročníka lekárskej fakulty. Mal by to poznať každý jeden lekár. Tu vidno, ako celú fiktívnu pandémiu manažujú média s W.H.O., nie lekári, ani politici. Naši politici a UVZ SR by testy s 97% nepresnosťou mali logicky zavrhnúť. Naši politici sú len bezmocné figúrky.

Portugalský odvolací soud rozhodnul, že PCR testy jsou nespolehlivé, a že je nezákonné posílat lidi do karantény pouze na základě PCR testu.

Soud uvedl, že spolehlivost testu závisí na počtu použitých cyklů a množství přítomné virové zátěže. Soud, který cituje Jaafar et al. 2020, tvrdí, že:

Pokud je někdo PCR testovaný pozitivně, když je použita hranice 35 nebo více cyklů (jak je pravidlem ve většině laboratořích v Evropě a USA), pravděpodobnost, že daný člověk je nakažený, je menší než 3 %, a pravděpodobnost, že daný výsledek je falešně pozitivní, je 97 %.”

Tento případ se zabýval skutečností, že čtyři lidé byli Regionálním zdravotnickým úřadem uvaleni do karantény. Z těch jeden byl pozitivně testovaný na COVID za pomocí PCR testu; a u dalších třech se usoudilo, že podstoupili vysoké riziko vystavení se nákaze. Proto Regionální zdravotnický úřad usoudil, že všichni jsou infekční a představují zdravotní riziko, což po nich vyžadovalo, podstoupit karanténu.

Soud na odvolání Regionálního zdravotního úřadu reagoval následovně:

Vzhledem k tomu, jak velké množství vědeckých pochybností existuje – od významných odborníků – ohledně spolehlivosti PCR testů, vzhledem k nedostatku informací týkající se analytických parametrů testů, a v nepřítomnosti lékařské diagnózy potvrzující existenci nákazy nebo rizika, není možné, aby tento soud kdy určil, jestli C byl skutečně přenašečem viru SARS-CoV-2, nebo jestli A, B a D byli vystaveni vysokému riziku jeho vystavení se.”

Je take důležité pamatovat na to, že PCR byl vyvinut jako způsob tvořit kopie genetického materiálu. Nikdy neměl být používán jako diagnostický nástroj.

Standardní koronavirové testy každý den objevují obří počet

Pokračovanie článku uzamknutéimage/svg+xml
Odomknite pokračovanie článku kliknutím na tlačítko Zdieľať

Mika Salminen, finský šéf zdravotnického bezpečí v překvapivém odhalení zavrhnul rady od WHO s tím, že WHO nerozumí pandemiím, a že jejich koronavirový testovací protokol je nelogický a nefunguje.

Viac necenzurovaných správ na: www.otevrisvoumysl.cz

Related Posts